Vážení pacienti,
 
PROVOZ NAŠÍ ORDINACE JE I NADÁLE ZAJIŠTĚN POUZE NA OBJEDNÁNÍ. 
                             

Budete objednáni na konkrétní čas, ve vlastním zájmu prosím dodržujte dobu, na kterou jste objednáni, aby jste se potkali s co nejmenším množstvím lidí.  Pokud máte respirační potíže,  přicházejte prosím do ordinace i čekárny s respirátorem.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám všem pevné zdraví!

 Novinky
nepřítomnost 8.12.2023

8.12.2023 neordinujeme. Akutní případy ošetří MUDr. Grublová ve svých ordinačních hodinách po předchozí telef. domluvě - 548 522 260


Certifikáty

Certifikáty o provedeném očkování - Covid 19 i certifikáty o prodělané nemoci je možné získat na ocko.uzis.cz


Antigenní testování Covid-19

Vážení pacienti, v naší ordinaci nabízíme možnost antigenního testování Covid-19. Nutné předchozí telef. objednání.


Seznam odběrových míst Covid-19

https://koronavirus.mzcr.cz/seznam-odberovych-center Zobrazit více...


Koronavirus

Vážení pacienti, v případě, že máte podezření na onemocnění KORONAVIREM (COVID-19), setrvejte v domácím prostředí a zavolejte nám, neschopenku, karantenu i testování lze řešit distančně.

Náš tým

MUDr. Helena Horňáková - praktická lékařka

Vystudovala obor všeobecné lékařství na lékařské fakultě Masarykovy Univerzity Brno (2006). Poté pracovala v nemocnici Břeclav na oddělení vnitřního lékařství (2006-2008), dále ve Fakultní nemocnici u Svaté Anny. V roce 2010 složila atestaci ze všeobecného praktického lékařství a následně působila jako praktický lékař pro dospělé ve společnosti Moje ambulance a.s. (2013-2018) a EUC Premium s.r.o. (2018-2019) v brněnských pobočkách. V rámci vzdělávání ve svém oboru absolvovala zahraniční stáže v Rakousku, Brazílii a Řecku. Pravidelně se účastní lékařských kongresů a je držitelkou diplomu celoživotního vzdělávání.

Šárka Němcová - všeobecná sestra

Vystudovala střední zdravotnickou školu v Brně. Má dlouholeté zkušenosti. Působila jako zdravotní sestra na operačních sálech, kardiologii, angiologii a v ordinaci praktického lékaře.

 
Tato stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies. Více informací naleznete zde.